Vizyonumuz
 Misyomumuz
 Strateji
  Yapı Tadilat ve Taahhüt İşleri
 
 
                                  
ANA SAYFA

İLETİŞİM

fluoxetine

fluoxetine read

lanoxin

lanoxin kk-vine.at

abortion pill side effects

how does the abortion pill work francescodiaz.azurewebsites.net

tadalafil teva

tadalafil generico in farmacia link

İç Cephe Boyaları

Fenomastic Pure Colours

Mat ve ipek mat, akrilik kopolimer iç cephe boyasıdır. Su bazlıdır, silinebilir ve cam tekstil duvar kağıdı üzerine uygulanabilir. Multicolor Bilgisayar Sistemi ile renklendirilebilir. Mükemmel örtücülük, kolay rötüş imkanı ve renk solmasına yüksek dayanım gösterir. Alev yayılımını engelleme özelliği test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.
Jotun Ankara Fenomastic Enamell Matt

Mat, alkid bazlı boyadır. Mükemmel örtücülük sağlayan, sararmaya karşı maksimum dayanım gösteren Fenomastic Enamel kurşunsuzdur, sağlığınızı tehdit etmez. İç cephelerdeki ahşap ve metal yüzeylerin üzerine uygulanabilir.
Jotun Boya Ankara Fenomastic Stain Resistant

Yüksek kalitede, uzun dönemli koruma ve estetik görünüm sunan su bazlı, ipek mat iç cephe boyasıdır. Leke tutmama özelliği sayesinde boya kalemi, kahve, çay, şarap, ketçap gibi lekeler duvardan kolaylıkla temizlenir ve yüzeyde parlama yaşanmaz.

Dış Cephe Boyaları

Jotun Boya Ostim Jotashield Super Durable

Jotun Boya, bir ilke imza atarak 20 yıla kadar mükemmel koruma sunan yeni dış cephe ürünü Jotashield Super Durable ile yapılarınıza değer katmaya devam ediyor. Jotashield Super Durable, konvansiyonel boya sistemlerine kıyasla dört kat yaşam ömrü sunan yeni dış cephe ürünüdür. Bu özelliği ile yaşam maliyet eğrisi dikkate alındığında bakım-tutum maliyetlerinde büyük avantajlar sağlayarak uzun dönemli çözümler sunmaktadır.
Ersan Jotun Ankara
Jotashield Extreme


Klasik bir dış cephe boyası, güneş ışınıyla gelen kızılötesi ışınların sadece bir kısmını geri yansıtır. Geri kalan kızıl ötesi ışınlarını ise bina, içine çeker. Bu ısı, binanın iç cephesine doğru ilerler ve iç ortam sıcaklığının artmasına neden olur. Jotashield Extreme’in, bağımsız kuruşlar tarafından onaylanan testte, kızılötesi ışınları standart boyalara kıyasla iki kat daha fazla geri yansıttığı tespit edilmiştir.
Ersan Jotun Ostim
Jotashield Topcoat Matt/Silk


%100 saf akrilik bağlayıcılı, yüksek kaliteli, zorlu iklim koşulları ve UV dayanımı için üretilmiş, çevre dostu, dış cephe boya serisidir. Düşük kir tutma özelliklerine sahiptir.
Jotun Ostim Ankara
Jotashield Tex Ultra


Üstün çatlak köprüleme özelliğine sahip, esnek boya sistemi; 1.4 mm' ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahip esnek boya sistemi; %100 saf akrilik, yüksek kaliteli, UV dayanımlı, çevre dostu, dış cephe boyası. Yarı mat, portakal kabuğu görünümündedir. İngiltere'nin bağımsız Taywood laboratuvarlarında test edilmiş ve onaylanmıştır.
Ersan Jotun Ankara
Jotashield Penetrating Primer Dış Cephe Astar


Mükemmel nüfuz özelliği ve alkali dayanımına sahip solvent bazlı astardır. Yüksek kaliteli, solvent ile inceltilebilen astar. Çok iyi nüfuz etme özelliğine sahiptir. Alkali dayanımı yüksek bir film oluşturur. Tebeşirlenmiş dış yüzeyler için uygundur.
Ersan Yalıtım Jotun
Jotashield Alkali Resistant Primer


Dış Cepheler için çevre dostu astardır. Çok iyi yapışma özelliklerine sahip, yüksek kaliteli akrilik astardır.

Effect Boyalar ve Ahşap Koruma Sistemleri

Jotun Ostim Ankara Lady Effects Stucco Antica

İç cephede mermer efekti oluşturan su bazlı renkli macundur. Lady Effects Stucco Antica, çeşitli renk alternatifleri ile iç cephede eskitilmiş bir görünüm oluşturulmasını sağlar.
Ankara Ostim Jotun Boya Lady Effects Glaze

Yüksek kaliteli alkid bazlı boyadır. Mermer, sünger, alaz ve renk köpüğü gibi dekoratif efekt tekniklerinde kullanılabilir. Lady Effects Glaze, geç kuruma özelliği ile istenilen desen oluşturulana kadar duvarda denemeler yapılmasına fırsat sunar.
Jotun Ostim Ersan Lady Effects Pearl

Parlak bitiş sağlayan yüksek kalitede su bazlı boyadır. Lady Effects Pearl, çeşitli renk alternatifleri ile iç cephede cilalı bir görünüm oluşturulmasını sağlar.
Ankara Jotun Ersan Lady Effects Metallic

Yüksek kalitede üretilen su bazlı boyadır. Starlight, Golden Glow ve Moondust olmak üzere üç çeşidi bulunmaktadır.
Ersan Jotun Ahşap koruma sistemleri

Genel amaçlı kullanım için ahşabın su muhtevası %20'den daha az olmalıdır. Ahşap içerdiği su miktarına göre genişler ya da büzülür, bu nedenle ahşabın su muhtevasını dengelemek son derece önemlidir.Jotun ahşap koruma sistemleri, hava sıcaklığı -50oC ile +35oC arasında değişen Norveç'te gösterdiği üstün performans sayesinde tüm Dünya'da tercih edilen bir marka olmuştur. 

 
 
 
 JOTUN
 EPOKİM
 ZINGA
 DOCTOR BACTER ANTİBAKTERİYEL AMELİYATHANE VE HASTANE BOYASI
 YOL ÇİZGİ BOYASI
 Q
 
Anket

    Ne Kadar sıklıkla Boya Yapıyorsunuz

 
 
  

a |  b |  c 

2007 © Ersan Boya Teknik / tasarım lila yazılım